Юнацький чемпіонат у Харкові

by Adm.Kor

У Харкові відбувся юнацький чемпіонат України з комбінованої піраміди.

Серед юніорів переміг Нікіта Гоменюк з Кропивницького, який у фіналі вирвав перемогу в контровій партій у переможця Junior Open Данила Жданова з Кривого Рогу – 5:4. Кропивничанин Ілля Стерпул та Давид Чумак з Кропивницького посіли третє місце.

В юнацькій групі першим став Матвій Табаченко з Житомиру. Харків’яни Данило Єлецький та Владислав Герасименко посіли, відповідно, друге та третє місця. Ще одне третє місце в активі Кирила Мозолевського з Кривого Рогу.

Яна Василова з Івано-Франківська слідом за перемогою на Junior Open виграла і в Харкові. На другому місці Олександра Міщенко, на третьому – Єлізавета Завгородня (обидві – Кропивницький) та Христина Іванченко з Києва.

Паралельно відбувся Кубок України з вільної піраміди серед гравців до 11 року, який свого часу було започатковано саме в Харкові Костянтином Сердюком як турнір для початківців. Третій рік поспіль тут перемагає Микола Непокритий з Кропивницького. Друге місце зайняла Софія Косенко з Решетилівки, на третьому Володимир Бродило з Кременчука та Микита Федорченко з Дніпра.

Незважаючи на деструктивну діяльність головного судді турніру Олександра Безносюка, який, як повідомлялось, розсилав напередодні чемпіонату гравцям повідомлення з погрозами, що нібито вони будуть дискваліфіковані на два роки у разі неявки (інформація, яку не підтвердила ФСБУ), харків’янам на чолі з Олегом Галушко та Костянтином Титовим вдалось провести цей чемпіонат на притаманному для цього міста дуже високому рівні.

You may also like

Залишіть коментар